Pravidla blogu

17. září 2012 v 23:19 | Lucy Lillianne |  Rozcestníky
!!! TYTO PRAVIDLA PLATÍ PRO VŠECHNY MOJE BLOGY !!!

Takže abych to shrnula, tady najdete pár pravidel k blogu. Pokud nějaké porušíte, a budete se vymlouvat, že jste to nevěděli, vůbec na to nebudu brát ohled. Je mi líto.


1. Posloupnost blogů
Neboli práce na blozích. Věnuji se vždy tomu blogu, který je aktuální. Tomu, kterému můžu dát více. Pokud je hodně novinek, budu se věnovat blogu o Avataru. Pokud je to ale s informacemi špatné, budu se věnovat zase spíše těm druhým. Což je momentálně můj osobní blog.

2. Komentáře
Jak už jsem měla pod hlavičkou původně psané:
"Komentáře pište k článkům, ke kterým patří. Ostatní a reklamy do vzkazníku! Špatně zařazené komenty budou smazány a ignorovány."
Mnoho z vás to prostě nedodržuje. Můžu to psát pořád dokola a komenty pořád mazat, ale nikoho to prostě netrkne. Takže to dám sem a pod hlavičkou mažu.

3. Slovní zásoba :-)
Nestrpím na mém blogu žádné urážky, sprostá slova nebo napadání mých návštěvníků.

4. Obecné vzkazy, reklamy
Pokud chcete do komentů dát reklamu na váš blog, můžete, ale dejte to do Návštěvní knihy. Mám ale jednu podmínku, obsah nesmí být nevhodný.

5. Problém s blogem
Pokud přijdete na nějaké nefunkční video, obrázek, či jinou chybu, budu ráda, když mě informujete. Děkuji

6. Videa
Jak už jsem dříve uvedla, je možné, že některá videa nebudou funkční. Předem se omlouvám, ale nemám čas všechna dříve přidaná videa kontrolovat.

7. Spamy
Ten kdo mi sem bude opakovaně psát komenty typu 'Hezký blog', 'Super dess' apod…, bude zablokován, a nebude moci už nikdy nic napsat. Nelíbí se mi, když někdo chodí spamovat nebo jen zviditelňovat odkaz na svoje stránky.

8. Autorství
Myslím, že k tomuto tématu není co dodat. Je snad jasné, že pokud si chcete cokoli 'půjčit' pro svůj blog či web, uvedete autora. Buď jsem to přímo já nebo nějaký zdroj, který jsem uvedla. Většinou neuvádím zdroje u anglických článků a u věcí, které mám tak dlouho, že už autora nevím. Pokud jste autorem něčeho, u čeho nejste uvedení, stačí napsat a já to napravím.

No určitě časem budou přibývat další problémové body…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.