Kindle Paperwhite

3. ledna 2013 v 11:52 | Lucy Lillianne |  Obaly Kindle

Amazon Kindle Guard

Pouzdro Amazon Kindle Guard Pro bylo vyvinuto speciálně pro ochranu citlivého displeje čtečky elektronických knih Amazon Kindle. Je konstruováno tak, aby zabránilo nejčastějšímu poškození čtečky - prolomení displeje při transportu. Toto poškození je jen velmi těžce opravitelné a zejména velmi nákladné.

Kindle Paperwhite » ALFA.cz

Tuff-Luv

Kvalitní konopné pouzdro pro čtečky Kindle Paperwhite a Kindle Touch.

Embrance Plus - hnědá » eBook-ctecky.cz
Embrance Plus - písková » eBook-ctecky.cz
Embrance Plus - pistáciová » eBook-ctecky.cz
Embrance Plus - černá » eBook-ctecky.cz

Tuff-Luv

Ručně vyráběné pouzdro v Navajo designu a z vysocekvalitních a příjemných materiálů. Nepřehlédnutelný pestrý motiv, který jako by vypadl z tkalcovského stavu indiánského kmene Navahů, není jediná věc, která na tomto pouzdru zaujme. Anglická firma Tuff-Luv vyrobila nejen stylový, ale i vysoce funkční obal kompatibilní s mnoha typy ebook čteček. Verze Embrance Plus znamená přítomnost dvou vychytávek: integrovaného úchytu na ruku a vystřelovacího stojánku. Majitelé ebook čtečky Kindle Paperwhite jistě ocení podporu funkce Sleep - při zavření pouzdra, tedy sklopení desek k sobě, se čtečka automaticky uspí. Při otevření pouzdra se čtečka sama zapne.

Embrance Plus - NAVAJO » eBook-ctecky.cz

Nápadité obaly

Vnější strana obalu je vyrobena z dobře omyvatelného polyurethanu, uvnitř je použit měkký semiš, který zajišťuje komfortní uložení Vaší čtečky. Žádný z použitých materiálů není napodobenina kůže. Součástí obalu je záložka na dokumenty a také magnetické zavírání zabraňující nechtěnému otevření. Samotné uložení čtečky je zajištěno čtyřmi popruhy v rozích obalu, které Vám samozřejmě nebudou bránit při čtení.

Červená » napadite.cz
Pomeranč » napadite.cz
Tutti Frutti » napadite.cz
Limetka » napadite.cz
Duha » napadite.cz
Modré obrazovky » napadite.cz
Zebra » napadite.cz
Black & white » napadite.cz

RadTech Aquapac vodotěsné pouzdro

Aquapac pro Apple iPad je odolné , vodotěsné / 5m/ a vzduchotěsné pouzdro , navržené pro kompletní izolaci elektornických zařízení od tekutin, vlhkosti, prachu, písku , sněhu apod. za současné možnosti zařízení v ochraném pouzdře používat. Pouzdro je vodotěsné do hloubky 5-ti metrů , vyrábí se ve více velikostech - jedna z velkostí pro Apple iPad, Kindle, netbooky s možností rameního popruhu a držátka , další pro iPhone všech generací a iPod Touch všech generací a mobilní telefony podobných rozměrů s průhlednou zadní stěnou pro focení a poutkem na ruku .
Aquapac využívá patentovaného rychlouzavírajícího systému Aquaclip , který umožňuje rychlé vyjmutí nebo vložení přístroje a samozřejmě garantovanou vodotěsnost po dobu živostnosti produktu. Rozměr 31 x 23cm.

Vlastnosti :

  • Poskytuje absolutní ocharnu před vodou, ostatními tekutinami, pískem, prachem , sněhem apod .
  • Testováno na vodotěsnost a vzduchotesnost (IP68) - vodotěsné do hloubky 5m , na vodě plave
  • Patentovaný těsnící systém Aquaclip® ochrání jakýkoliv typ elektronického zařízení
  • V pouzdře lze s přístrojem případně telefonovat / mobilní telefony /
  • Opticky korektní plast Lenzflex™ na zadní straně / model Aquapac pro iPhone / vám umožní fotit nebo snímat video
  • UV-stabilizovaný TPU materiál nemění vlastnosti při vystavení slunečním paprskům

Pouzdro Tuff-Luv

Značkové pouzdro Tuff-Luv (Anglie) z vysocekvalitní umělé kůže. Určeno (nejen) pro Kindle Touch a Kindle Paperwhite, ale i některé další ebook čtečky (viz dále). Vnější strana i vnitřek jsou z velmi příjemných materiálů. Při sklopení levé části pouzdra k zádům čtečky je možno držící dlaň zaklenout v integrovaném pásu, což zaručuje přirozený a jistý úchop. Druhou ruku tak máte volnou.
Desky tohoto luxusního pouzdra je možno zajistit gumičkou, která se při čtení jednoduše přehodí na druhou stranu obalu, kde s ní navíc můžete zajistit desky k sobě, kdy získáte jednolitý blok, který se dobře drží (nemusíte vyvíjet zbytečný tlak na držení desek u sebe).


» ebook-ctecky.cz

» ebook-ctecky.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.