Bouře křídel

1. dubna 2013 v 11:03 | Lucy Lillianne |  Knihy, které jsem přečetla

Další fantasy, kterou jsem četla. Absolutně nezajímavá a nezáživná. Obávám se, že druhý díl už číst nebudu. Autor nenaláká čtenáře žádnými popisy. Je to spíš strohé povídání o jednom chlapci. I když na konci knihy už není chlapec. Celý příběh se odehrává v období cca deseti let. A to si myslím, že při knize, která nemá ani 500 stran je hodně rychlé. Například jsem četla část, kdy utekl z domu a po pěti stranách už jsem byla posunutá o další dva roky. Po dalších třeba patnácti stranách další dva roky života pryč. Prostě tato kniha mě nezaujala a já jdu vesele hledat něco lepšího :-) Napsal Chris Bunch.

Název knihy:
Originální název:
Série:
Pořadí v sérii:
Autor:
Žánr:
Rok vydání:
Počet stran:
Nakladatelství:
ISBN:
Bouře křídel
Storm of wings
Pán draků
1
Chris Bunch
Fantasy
2005
479
80-7254-628-7

Jako dítě Hal Kailas s oblibou šplhal po útesech kolem vesnice, pozoroval život draků, jež zde hnízdili, a snil o dni, kdy se sám stane dračím jezdcem. Pak začala válka a draci i jejich jezdci se stali nejvražednějšími zbraněmi. Neustávající akce je výzvou všem čtenářům, kteří si oblíbili fantasy s rozsáhlými vojenskými konflikty a spádem beroucím dech.


2013, 2 hvězdičky, fantasy, draci, B, Chris Bunch, Pán draků

Databáze knih:
Chris Bunch (1943 - 2005) byl členem prvních vojenských oddílů ve Vietnamu. Byl příslušníkem jednotky zvláštního určení, absolvoval i letecký výcvik a sloužil jako velitel hlídky a válečný korespondent pro časopis Star and Stripes. Později byl redaktorem neoficiálně vydávaných časopisů o motocyklech a psal i pro nejrůznější tiskoviny od undergroundových časopisů až po časopisy Look, Rolling Stone a pořady vysílané v hlavním vysílacím čase v televizi.
Chris Bunch nepatří sice mezi mistry žánru, je však schopným řemeslníkem, a snad právě proto nabízí čtenářům kvalitní zábavu a pocit skvěle prožitého dobrodružství.

Celý seznam mnou přečtených knih

Zdroje obrázků: google.com, databazeknih.cz nebo vlastní výroba (úpravy obrázků)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.