Lovci

1. ledna 2014 v 21:53 | Lucy Lillianne |  Knihy, které jsem přečetla

Konečně je kniha přečtená. Musím říct, že to bylo hodně oddechové čtení. Autor dokázal děj natáhnout na tři knihy. Už od začátku, a především těm co četli Hraničářova učně, muselo být jasné, jak to dopadne. John Flanagan totiž píše hodně pohádkovým způsobem, spíše pro mladší čtenáře. I když je děj napínavý a docela propracovaný, tak vždy všechno dobře dopadne a nikomu z kladných postav se nic nestane. Takže jak říkám, je to spíše jako pohádka. Pravý opak například Hry o trůny :-) A jelikož se mi knihu podařilo přečíst právě před pár minutami, dovolím si ji zařadit do Knižní výzvy a jdu na další knihu...

Název knihy:
Originální název:
Série:
Pořadí v sérii:
Autor:
Žánr:
Rok vydání:
Počet stran:
Nakladatelství:
ISBN:
Lovci
The Hunters
Bratrstvo
3
John Flanagan
Fantasy
2012 originál / 2013 překlad
392
978-80-252-2437-3

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol - najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt.


2014, 4 hvězdičky, fantasy, L, John Flanagan, Bratrstvo

Náhled knihy z nakladatelství egmont

Databáze knih:
Australan John Flanagan (1944) začal svoji profesní dráhu v reklamě, pak se stal spisovatelem a redaktorem na volné noze. Psal slogany pro televizi, propagační letáky, firemní videa a televizní komedie a je jedním z nejplodnějších australských autorů televizních scénářů.

Celý seznam mnou přečtených knih

Zdroje obrázků: google.com, databazeknih.cz nebo vlastní výroba (úpravy obrázků)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.