Duben 2014

Ford Mustang GT 2005

30. dubna 2014 v 21:22 | Lucy Lillianne |  Deníček a fotografie
V práci jsme měli výprodej na modely. Tak jsem toho využila a koupila jsem další do zásoby. Já vím, jsem blázen. Momentálně mám jeden rozdělaný a toto je už další čekající v řadě :-P Ale musela jsem ho mít. Bude to můj třetí mustang :-)


Nová hlavička

30. dubna 2014 v 21:14 | Lucy Lillianne |  Nové designy
Během doby, kdy mi nešel počítač jsem toho na blogu moc neudělala. Dostat se sem přes mobil je docela náročný. Včera jsem konečně dala počítač jakžtakž dokupy (i když mě ještě nějaká ta práce čeká). Ale z nějakého důvodu mi nešel blog. Nemohla jsem se dostat do administrace ani na žádný blog ať už můj nebo někoho jiného. Takže jsem mezitím založila účet pinterest pro tento blog... :-)

Přestaňte spamovat!

30. dubna 2014 v 20:37 | Lucy Lillianne |  Novinky blogu a blogový mix
Lidičky, když už musíte psát reklamy, kde chcete hlasovat apod., tak buďte té lásky a koukněte kousek víš nahoru, kde v hlavičce najdete návštěvní knihu! Pokud mi tyhle vzkazy směřujete ke článkům, kam nepatří, tak je ignoruji a mažu. Myslím, že to není takový problém vlézt na něčí blog a jako první hledat nejdříve návštěvní knihu, že?

Momentálně v provozu

30. dubna 2014 v 20:14 | Lucy Lillianne |  Novinky blogu a blogový mix
Takže jsem konečně po spoustě dní a nekonečných nervech počítač rozjela. Zatím funguju. Ale budu ho muset ještě jednou přeinstalovat. Takže pak zase den dva budu mimo. Disky zlobí a já je potřebuji ještě pořešit, než si zase počítač zaplním všemi možnými programy apod...

21.4. 2014 - 27.4. 2014

30. dubna 2014 v 20:12 | Lucy Lillianne |  Statistiky
Pondělí: 29
Úterý: 22
Středa: 24
Čtvrtek: 20
Pátek: 15
Sobota: 14
Neděle: 23

Celkem: 147

Aliance

30. dubna 2014 v 20:08 | Lucy Lillianne |  Knihy, které jsem přečetla
Na závěrečný díl této série jsem se opravdu těšila. Než kniha vyšla, tak jsem se účastnila i petic o to, aby se filmové zpracování prvního dílu dostalo do kin...

Musím říct, ale že tato kniha byla velká změna. Nejen to, že příběh byl psán z pohledu obou hrdinů, kteří vyprávěli svou část ze svého pohledu. Bylo to mnohem zajímavější než díly předchozí. Čekala jsem teda ale víc akce. Na to, že to byl závěr a mělo dojít k velkému rozuzlení, se tam stali v podstatě jen takové dvě akční části.

Hrdinové v podstatě odhalovali to jak vznikla jejich společnost ve městě a proč žili tak jak žili. Co se událo v minulosti a jak lidé tomu chtěli předejít... V určitém smyslu to hodně věcí vysvětlovalo.

Takže abych to shrnula, děj se mi líbil. Byl zajímavý a poutavý. I když bych u závěru možná čekala víc akce. Konec byl hodně překvapující. Kdybych to měla porovnat s jinými knihami, myslím, že závěr byl slabší odvar i když pomohl hodně věcí pochopit. Podle mého názoru toho mohla autorka využít a trošku si s tím ještě pohrát. I přesto dávám čtyři hvězdičky :-)


Dočasná neaktivita

27. dubna 2014 v 21:28 | Lucy Lillianne |  Novinky blogu a blogový mix
Momentálně nemám počítač v provozu. Už od pátku. Tak omluvte dočasnou absenci. Doufám, že brzy budu funkční, držte palce a děkuji za pochopení :-)

Amazing Spider-Man 2

25. dubna 2014 v 23:37 | Lucy Lillianne |  Filmy, které jsem viděla
Na tento film jsem se hodně těšila. První Amazing Spider-Man se mi líbil. Rozhodně víc než filmové verze pár let pozpátku. Tudíž jsem předpokládala, že i pokračování bude skvělé. Ale bylo to velké zklamání. Sice hodnotím třemi hvězdičkami, protože míň si nezaslouží, ale ani víc. Většina filmu se věnovala vztahu hlavního hrdiny a jeho holky. Byla to dost nuda. Několikrát během filmu jsem měla nutkání kouknout na hodinky. Samé blbé dialogy, minimum akce. A když už byla akce, tak to nebylo ono. No můžu říct, že jsem ráda, že jsem měla lístek zadara...

Moje hodnocení:

Dnes večer do kina...

25. dubna 2014 v 15:50 | Lucy Lillianne |  Deníček a fotografie
Před sebou mám konečně volný víkend. Za celý týden toho mám už docela dost, jsem pěkně unavená. Ale odpočinek až od zítřka. Dneska jsem vytáhla Maggie ven. Jsme na návštěvě na zahradě, tak se trošku proběhne. A večer mám v plánu kino. Po poslední návštěvě mám volný lístek, tak si zajdu na Amazing Spiderman 2. Už se těším.

Na Den knihy jsem si koupila Alianci od Veronicy Roth. Bohužel včera se mi podařilo u toho vytuhnout. Tak jsem zatím jen na straně sto nebo tak nějak. Každopádně o víkendu bude velké čtení... :-)

Jinak včera měla Maggie narozeniny, čtyři roky. Tak strašně to utíká... Dostala nějaké dobroty, hraček má plný box :-D

A co vy, jaké máte plány víkend?

6000 návštěv

24. dubna 2014 v 14:59 | Lucy Lillianne |  Statistiky
Když jsem začala tento blog psát, tak to bylo víceméně jen z nudy a pro zábavu. Viděla jsem spoustu blogů o knížkách, které jejich autoři četli a pak o nich psali. A také jsem tou dobou koupila čtečku a hrála jsem si s programem Calibre na správu e-knih. Takže to tak nějak vzniklo a začala jsem s tímto blogem. A rozhodně jsem nečekala, že ta návštěvnost bude postupně stoupat. Ale jsem ráda a moc vám děkuji :-)