Hodnocení blogu

11. června 2014 v 8:01 | Lucy Lillianne |  Novinky blogu a blogový mix
Na blogu desire-lydon.blog.cz autorky Desirée Lydon, jsem získala hodnocení blogu. Moc mě to potěšilo vzhledem k tomu, že jsem hodně sebekritická a věčně mi na blogu něco nevyhovuje. Ale tato chvála mě hodně potěšila. Děkuji moc :-)
Design:
Paráda! Moc se mi líbí :) Přesně takový styl designů mi nejvíc vyhovuje. Citáty od slavných spisovatelů je skvělý nápad, barevně krásně sladěné, nekřičí a ještě máš na okraji info o blogu. Nemůžu dát méně než plný počet :)
10/10

Menu:
Máš ho pěkně uspořádané. I když je trochu delší, je přehledné a návštěvník (třeba já) se neztratí. Všechno hezky nalajnovaný, odkazy fungují... jo, tak nějak by to mělo být :)
10/10

Články:
Jsi moje krevní skupina, knihy miluju a jsem ráda, když narazím na nějaký nový knížní blog. Hodně mně zaujala rubrika Tipy na knihovničku. Opravdu originální nápady, už vím, jak si jednou budu zařizovat byt :D Celkově máš zajímavé články :)
10/10

Aktivita:
Aktivní jsi hodně. Jeden den má hodně článků, pak pár dní žádný a pak zase hodně. Pokud nemáš čas, raději články přednastavuj, aby tví pravidelní návštěvníci dostávali články po kouskách a ne všechno najednou, aby to stihli vstřebat. Je to trochu jako s jídlem :D
4/5

Body:
34/35

Známka:

1

Myslím, že toto je nejvyšší počet bodů vůbec, takže velká gratulace :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.