Bez dechu

4. února 2015 v 7:43 | Lucy Lillianne |  Knihy, které jsem přečetla
Bez dechu je taková doplňující novela. I když není vyloženě součástí série, tak se týká vodní drakie Azurky, která byla kamarádkou Jacindy v Drakii.

Kniha jako taková je o tom, jak chce Az poznat lidi a jejich životy, chování, pro případ přežití mezi nimi, a hlavně o romantickém setkání Az s člověkem a jejich společného trávení času. Žádné dobrodružství, akce, napětí.

Kniha je opět pěkně psaná, lehce, žádné těžké čtení. Ale sama o sobě nemá žádný význam a je tak krátká, že čtenář si to ani nevychutná. Jakoby se autorka snažila z tohoto prostředí něco vytřískat, ale v polovině si to rozmyslela.

A jelikož kniha má pouze něco málo přes sto stran, nevím, co víc bych o ní mohla říct... Takže mi nezbývá dát jinak než tři hvězdičky, protože, ruku na srdce, to nebyl takový zázrak :-DNázev knihy:
Originální název:
Série:
Pořadí v sérii:
Autor:
Žánr:
Rok vydání:
Počet stran:
Nakladatelství:
ISBN:
Bez dechu
Breathless
Drakie
(doplňující novela)
Sophie Jordan
Fantasy
2012 originál /2014 překlad
120
CooBoo
978-80-7447-550-4

Azurka opustila na několik týdnů svůj kmen a vydala se s rodiči na dovolenou, na které si má vyzkoušet, jak zapadnout mezi lidi. Příští rok se totiž chystá vyrazit na cesty - nejdřív chce vidět oceán a teprve potom hodlá zaujmout svou dospělou roli mezi drakii. Ale na dovolené se nachomýtne k nehodě, při které zachrání lidskou dívku před utopením a seznámí se s Tatem, nejúžasnějším lidským klukem, jakého kdy viděla. A všechno je najednou jinak...
Náhled knihy z webové stránky CooBoo

Databazeknih.cz:
Sharie Kohler (pseudonym: Sophie Jordan) vyrostla v hornaté krajině Texasu, kde fantazírovala o dracích, válečnících, královnách a princeznách. Sophie je bývalý středoškolská učitelka angličtiny, ale také autorka bestsellerů dle New York Times a USA Today. Nyní žije v Houstonu se svou rodinou. Když se to nepíše, tráví svůj čas rozebíráním děje s kýmkoli, kdo je ochotný poslouchat, a plnění jejího DVR pravými krimi příběhy a reality show. Sophie také píše paranormální romance pod názvem Sharie Kohler.


Celý seznam mnou přečtených knih

Zdroje obrázků: google.com, databazeknih.cz nebo vlastní výroba (úpravy obrázků)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.