Shrnutí týdne #30

8. února 2015 v 20:41 | Lucy Lillianne |  Shrnutí týdne
Během minulého týdne se až tak moc nestalo. Začnu například tím, že mi dorazila jedna z výher ze soutěží. Tentokrát šlo o knihu od Syki z Knižního doupěte... Vyhrála jsem knihu, odznáček a záložky :-)

Stihla jsem přečíst další dvě knihy ze série Drakie, tentokrát Návrat a Bez dechu... A jelikož už mám tím pádem přečtenou celou sérii, sesmolila jsem článek do projektu Mé knižní série...

Nejhlavnější zprávou ale je, že se blog brzy přestěhuje. Po více jak roce jsem konečně dokázala přestát nervy a po hodinách a hodinách se mi podařilo najít šablonu. Momentálně ji zpracovávám a jelikož jsem z ní opravdu nadšená a hlavně nadšená, že se do toho konečně pustím, budu teď pracovat na změnách. Opravdu mě to už dohnalo ke stěhování, moc se těším na štítky, a že si konečně trochu ušetřím práce s psaním recenzí a jiných článků. Teprve se ale blogspot učím, takže mějte se mnou trpělivost :-D Slavnostní otevření proběhne možná už během příštího týdne a staré články budu přesouvat za pochodu. No uvidíme, držte mi palečky :-) a děkuji za pochopení, snad budete mít nový blog rádi alespoň stejně jako tento :-)

A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkuji

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.